Zarząd

Ewa Szmidt-Belcarz | Prezes Zarządu

Ewa

Ewa Szmidt-Belcarz w lutym 2015 roku objęła stanowisko Prezesa Zarządu Empik Sp. z.o.o.

Czytaj więcej

Od 2007 roku pracowała w McKinsey & Company, gdzie jako pierwsza kobieta w historii polskiego biura McKinsey została awansowana na stanowisko globalnego Partnera oraz kierowała Pionem Sprzedaży Detalicznej i Dóbr Konsumenckich. Z sukcesem doradzała wielu firmom w kształtowaniu strategii, poprawie efektywności operacyjnej i optymalizacji w zakresie sprzedaży w Polsce i regionie. W latach 2006-2007 pracowała w Cadbury Trebor Bassett, oddziale Cadbury Schweppes w Wielkiej Brytanii, gdzie zajmowała się największą na rynku brytyjskim marką czekolady – Cadbury Dairy Milk. W latach
2005-2006 w niemieckiej centrali Schwarzkopf & Henkel zarządzała rozwojem marek portfelowych na rynkach międzynarodowych (m.in. Francja, Hiszpania, Niemcy oraz kraje CEE). W latach 2004-2005 pełniła funkcję Menedżera Produktu w polskim oddziale L’Oreal.

Ewa Szmidt-Belcarz posiada podwójny dyplom magistra Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz CEMS Master in International Management ze Szkoły Głównej Handlowej oraz London School of Economics, jak równiez dyplom MBA renomowanej uczelni INSEAD we Francji.

 

Piotr Świątek | Dyrektor Finansowy

4 Piotr Swiatek

Piotr Świątek dołączył do Empik Sp. z.o.o. w lipcu 2014 roku.

Czytaj więcej

Karierę rozpoczął jako konsultant w strukturach PriceWaterhouseCoopers. Następnie, w latach 2007-2014 pracował w Carrefour Polska, ostatnio na stanowisku Dyrektora ds. Controllingu. Z branżą handlową jest związany od ośmiu lat.

 

Cezary Kupiec| Dyrektor Operacyjny

1 Cezary Kupiec

Cezary Kupiec objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego Empik Sp. z.o.o. w maju 2015 roku.

Czytaj więcej

Cezary Kupiec posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte zarówno w konsultingu (w firmie Accenture), jak i w polskich i międzynarodowych korporacjach. Pracował m.in. w Carlsberg Polska, A.T. Kearney i Vistula&Wólczanka S.A. oraz Nomi S.A. Odpowiadał za takie obszary, jak łańcuch dostaw, operacje i rozwój biznesu.

 

Wiesław Majewski| Dyrektor Logistyki i Łańcucha Dostaw

Wiesław Majewski

Wiesław Majewski dołączył do spółki w czerwcu 2015 roku.

Czytaj więcej

Wiesław Majewski jest związany z handlem detalicznym od 1997 roku. Odpowiadał za zakupy, logistykę oraz planowanie w krajowych i międzynarodowych sieciach handlowych. Przez ponad 10 lat współtworzył sukces sieci sklepów PEPCO w Polsce, odpowiadając za zakupy, a następnie za planowanie i logistykę.

 

Szymon Bujalski| Dyrektor E-Commerce

2 Szymon Bujalski

Szymon Bujalski objął stanowisko Dyrektora E-commerce od 1 października 2015 r.

Czytaj więcej

Przez blisko 10 lat pracował w firmie Komputronik na stanowisku Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za strategię firmy. Był również Dyrektorem Zarządzającym w Markafoni.pl. Następnie pełnił funkcje Head of Retail w Grupie Allegro równocześnie będąc Dyrektorem Zarządzającym w agito.pl. W spółce Empik będzie m.in. odpowiedzialny za realizację strategicznego celu, jakim jest rozwój i wdrożenie rozwiązań omni-channel.

Robert Taylor| Dyrektor Handlowy Empik Sp. Z.o.o.

6 Rob Taylor

Robert Taylor objął stanowisko Dyrektora Handlowego Empik Sp. Z.o.o. od 1 października 2015 r.

Czytaj więcej

Robert Tayolor z handlem związany jest od 16 lat – zarządzał takimi obszarami, jak zakupy, marketing i merchandising w Metro Group/Metro Cash and Carry w Polsce oraz strukturach europejskich. Ostatnio zajmował stanowisko Wiceprezesa odpowiedzialnego za obszar zakupów dla Europy Wschodniej.