Michał Sobierajski w Juniorze

W kwietniu do Empiku trafił debiutancki album Michała Sobierajskiego – finalisty 2. edycji „The Voice of Poland”. Na krążku „Przed snem” można odnaleźć elementy elektronicznego soulu, popu, R&B i jazzu. 12 maja młody wokalista spotkał się z fanami w warszawskim Juniorze i wykonał kilka utworów ze swojego albumu.

Czytaj więcej →

Szymon Hołownia w warszawskim Juniorze

11 maja w warszawskim Empiku Junior odbyło się spotkanie z Szymonem Hołownią. Okazją była premiera najnowszej książki autora „Jak robić dobrze”, w której podaje autorski przepis na przyrządzenie dobra. To jego pierwsza książka o Afryce, fascynująca opowieść o Czarnym Lądzie i jego mieszkańcach, o ich kreatywności i niemocy. Osobisty dziennik pisany na kontynencie, na którym […]

Czytaj więcej →

“Mali Giganci” w Arkadii

Finaliści programu TVN „Mali Giganci” zagościli w warszawskiej Arkadii. Sześciu finalistów programu „Mali Giganci” to niezwykle utalentowane młode osoby, obdarzone nie tylko wspaniałymi glosami, ale też niezwykłą charyzmą. Dzieciaki promowały płytę”Mali Giganci”, która niedawno trafiła do sprzedaży.

Czytaj więcej →

Spotkanie z Remigiuszem Grzelą w warszawskim Juniorze

Z okazji premiery książki „Obecność. Rozmowy” Remigiusza Grzeli, w warszawskim Juniorze odbyło się spotkanie z autorem oraz zaproszonymi gośćmi. Głos w dyskusji zabrali: Leszek Sankowski, Joanna Sobolewska-Pyz, Julia Hartwig, oraz Zuzanna Janin.  

Czytaj więcej →

Maryla Rodowicz i Maria Szabłowska w Juniorze

27 stycznia w warszawskim Empiku Junior odbyło się spotkanie z Marylą Rodowicz promujące jej najnowszą książkę „Maryla. Życie Marii Antoniny”. W spotkaniu uczestniczyła również współautorka książki Maria Szabłowska. “Maryla. Życie Marii Antoniny” to rozpisana na wiele głosów opowieść o Królowej Polskiej Piosenki ilustrowana unikalnymi i niepublikowanymi dotąd zdjęciami i dokumentami z jej prywatnego archiwum.

Czytaj więcej →

Spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim w warszawskiej Arkadii

19 listopada w warszawskiej Arkadii gościł Dawid Kwiatkowski. Spotkanie odbyło się z okazji premiery płyty młodego wokalisty pod tytułem “Pop&Roll”. Dodatkowo Dawid zagrał dla fanów kilka utworów z najnowszego krążka.  

Czytaj więcej →

Spotkanie z literackim duetem Erik Axl Sund w warszawskim Juniorze

27 października w warszawskim Juniorze odbyło się spotkanie ze szwedzkimi autorami – Jerker Eriksson i Håkan Axlander Sunquist, znanymi jako Erik Axl Sund. Autorzy odwiedzili Polskę z okazji premiery kolejnego tomu znakomitej trylogii „Oblicza Victorii Bergman”.

Czytaj więcej →

Jerzy Stuhr w warszawskiej Arkadii

25 października w warszawskiej Arkadii odbyło się spotkanie z Jerzym Stuhrem. Okazją była premiera książki “Obywatel Stuhr” wydanej przez Wydawnictwo Znak.

Czytaj więcej →

C.J. Daugherty w warszawskiej Arkadii

Autorska bestsellerowej sagi “Wybrani” spotkała się z czytelnikami 23 października w warszawskiej Arkadii. Pisarka opowiedziała o swojej najnowszej książce, a także o wrażeniach związanych z wizytą w Polsce.

Czytaj więcej →

Peja w warszawskim Empiku Junior

21 października w warszawskim juniorze odbyło się spotkanie z Peją. Raper promował swoją najnowsza płytę „Książę aka. slumilioner”, która powstała przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House.

Czytaj więcej →

Papcio Chmiel na premierze kolekcji „Tytus, Romek i A’Tomek”

18 października Papcio Chmiel gościł w warszawskim Empik Junior podczas uroczystej premiery nowej kolekcji Empiku „Tytus, Romek i A’tomek”! Podczas wydarzenia można było zobaczyć replikę słynnego wannolotu oraz poznać fragmenty spektaklu przygotowanego przez Teatr Kamienica.

Czytaj więcej →

Spotkanie z Zygmuntem Miłoszewskim w warszawskim Juniorze

Zygmunt Miłoszewski spotkał się z czytelnikami w warszawskim Empiku Junior z okazji premiery jego najnowszej powieści “Gniew”. Spotkanie odbyło się 16 października, a poprowadził je Marcin Meller. Zygmunt Miłoszewski opowiedział o kulisach powstawania książki oraz o planach na przyszłość. Towarzyszył mu aktor Robert Jarociński, który użyczy swojego głosu w audobooku.

Czytaj więcej →

Rafał Brzozowski w warszawskim Juniorze

6 października Rafał Brzozowski promował swój najnowszy album “Mój Czas” w warszawskim Empiku Junior. Wokalista wykonał kilka utworów ze swojej nowej płyty oraz opowiedzia zgromadzonej publiczności o kulisach prac nad albumem.

Czytaj więcej →

Spotkanie z Piotrem Zychowiczem w warszawskim Empiku Junior

4 października w warszawskim Empiku Junior odbyło się spotkanie z Piotrem Zychowiczem. Okazją była promocja jego najnowszej książki “Opcja Niemiecka”.  

Czytaj więcej →

Christina De Stefano w warszawskim Juniorze

26 września w warszawskim Empiku Junior odbyło się spotkanie z przebojową włoską dziennikarką, Christiną De Stefano. Autorka historycznych wywiadów z Wałęsą, Kissingerem, Chomeinim i Kadafim promowała swoją książkę „Oriana Fallaci. Portret kobiety”, w której nakreśliła wizerunek kobiety naszych czasów, odważnej, ceniącej nade wszystko wolność przy dokonywaniu wszelkich wyborów.

Czytaj więcej →

GusGus w warszawskim Juniorze

15 września w warszawskim Empiku Junior odbyło się spotkanie z islandzkim zespołem GusGus. Grupa wykonała dodatkowo kilka swoich utworów. GusGus promowali swój nowy album „Mexico”.

Czytaj więcej →